Agronas Sp. Z o.o.

ul. Żeromskiego 83, 62-600 Koło

(+48) 63 272 04 03

agronas@agronas.pl

ikona książki
ciągnik

Katalog NEW

Kontakt

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z uznanym producentem nasion i mieszanek traw oraz najwyższej jakości nasion rolniczych, zapraszamy do kontaktu z firmą Agronas. Nasza oferta obejmuje nasiona rolnicze, w tym nasiona paszowe i zboża oraz sadzeniaki ziemniaka. Specjalizujemy się również w produkcji nasion i mieszanek traw oraz ostatnio bardzo poszukiwanych mieszanek poplonowych.

P.P.H. AGRONAS Sp. z o.o.
ul. Żeromskiego 83
62-600 Koło
tel.: +48 63 272 04 03,
fax: +48 63 272 10 00

 

 

 

 

 

 

Prezes

Łukasz Żurawik

lzurawik@agronas.pl
Sekretariat
Aleksandra Darul
 
agronas@agronas.pl
+48 63 272 04 03
Dział handlowy
Kierownik
Dariusz Malinowski
malinowski@agronas.pl
+48 602 243 016
mł.specjalista ds. handlowych
Lidia Żurawik
 
lidia@agronas.pl
 
Przedstawiciel handlowy region północno-wschodni
Michał Gawroński
 
michal.gawronski@agronas.pl
+48 508 682 503
Spec.ds. import / export
Sylwia Rybińska
 
rybinska@agronas.pl
+48 606 754 271
mł. specjalista ds. handlowych
Joanna Naglewska
joanna.naglewska@agronas.pl
+48 63 2720403
Dział produkcji
Kierownik Andrzej Falborski
 
afalborski@agronas.pl
+48 604 621 904
Księgowość i kadry
Główna księgowa
Renata Fiwek
rfiwek@agronas.pl
+48 608 065 496
Spec.ds.kardrowo-płacowych
Urszula Białecka
kadry@agronas.pl
+48 63 272 04 03
Dział Plantacyjny/Kontraktacyjny
Kierownik
Ewa Paprocka
kontraktacja@agronas.pl
+48 63 272 04 03
Przemysław Szyburski przemyslaw.szyburski@agronas.pl
+48 518 710 522
Inspektor
Dawid Karbowy
dawid.karbowy@agronas.pl
+48 606 756 914
Laboratorium
Kierownik
Elżbieta Molska
laboratorium@agronas.pl
+48 63 272 04 03
Magazyn
Kierownik Magazynu
Bogumił Żurawik
magazyn@agronas.pl
+48 606 754 722
Logistyka / transport
specjalista ds .transportu i logistyki
Aleksandra Darul
a.darul@agronas.pl
+48 508 682 491

 





ekipa

Dział handlowy naszej firmy

Sylwia Rybińska

Sylwia Rybińska

Spec.ds. import / export

 Dane kontaktowe
Lidia Żurawik

Lidia Żurawik

mł.specjalista ds. handlowych

 Dane kontaktowe
Dariusz Malinowski

Dariusz Malinowski

Kierownik działu handlowego

 Dane kontaktowe
Michał Gawroński

Michał Gawroński

Przedstawiciel handlowy

 Dane kontaktowe