Agronas Sp. Z o.o.

ul. Żeromskiego 83, 62-600 Koło

(+48) 63 272 04 03

agronas@agronas.pl

Producent mieszanek traw - Kontakt

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z uznanym producentem mieszanek traw i nasion paszowych oraz najwyższej jakości nasion rolniczych, zapraszamy do kontaktu z firmą Agronas. Nasza oferta obejmuje nasiona rolnicze, w tym nasiona paszowe i zboża oraz sadzeniaki ziemniaka. Specjalizujemy się również w produkcji nasion i mieszanek traw oraz ostatnio bardzo poszukiwanych mieszanek poplonowych.

P.P.H. AGRONAS Sp. z o.o.
ul. Żeromskiego 83
62-600 Koło
tel.: +48 63 272 04 03,
fax: +48 63 272 10 00

 

 

 

 

 

 

Prezes

Łukasz Żurawik

lzurawik@agronas.pl
Sekretariat
Marta Tęgos
 
agronas@agronas.pl
+48 63 272 04 03
Dział Handlowy
Kierownik
Dariusz Malinowski
malinowski@agronas.pl
+48 602 243 016
Specjalista ds. handlowych
Lidia Żurawik
 
lidia@agronas.pl
+48 518-710-516
Przedstawiciel handlowy region północno-wschodni
Michał Gawroński
 
michal.gawronski@agronas.pl
+48 508 682 503
Spec.ds. import / export
Renata Jaskuła
export@agronas.pl
+48 518 710 541
Przedstawiciel handlowy region południowo – wschodni
Bartosz Graczyk
+48 518 421 041
młodszy specjalista do spraw handlowych
Marta Węcławek
m.weclawek@agronas.pl
+48 606 754 271
Dział Produkcji
Kierownik
Andrzej Falborski
 
afalborski@agronas.pl
+48 604 621 904
Księgowość i Kadry
Główna księgowa
Renata Fiwek
rfiwek@agronas.pl
+48 608 065 496
Spec.ds.kardrowo-płacowych
Urszula Białecka
kadry@agronas.pl
+48 63 272 04 03
Dział Plantacyjny/Kontraktacyjny
Kierownik
Ewa Paprocka
kontraktacja@agronas.pl
+48 63 272 04 03
Inspektor Plantacyjny
Przemysław Szyburski
przemyslaw.szyburski@agronas.pl
+48 518 710 522
Inspektor Plantacyjny
Dawid Karbowy
dawid.karbowy@agronas.pl
+48 606 756 914
Specjalista do spraw plantacyjnych
Natalia Kołodziejek 
n.kolodziejek@agronas.pl
+48 63 27 20 403 
 
Laboratorium
Kierownik
Lidia Kurczoba
laboratorium@agronas.pl
+48 63 272 04 03
Magazyn
Kierownik Magazynu
Bogumił Żurawik
magazyn@agronas.pl
+48 606 754 722
Logistyka / Transport
Specjalista ds .transportu i logistyki
Marcin Kukowski

spedycja@agronas.pl
+48 660 793 739

Kolor czerwony - Bartosz Graczyk
Kolor żółty - Michał Gawroński
Kolor zielony - Centrala Koło

 

 





ekipa

Dział handlowy naszej firmy

Sylwia Rybińska

Renata Jaskuła

Spec.ds. import / export

 Dane kontaktowe
Lidia Żurawik

Lidia Żurawik

mł.specjalista ds. handlowych

 Dane kontaktowe
Dariusz Malinowski

Dariusz Malinowski

Kierownik działu handlowego

 Dane kontaktowe
Michał Gawroński

Michał Gawroński

Przedstawiciel handlowy

 Dane kontaktowe
Michał Gawroński

Marta Węcławek

mł. specjalista ds. handlowych

 Dane kontaktowe
Michał Gawroński

Bartosz Graczyk

Przedstawiciel handlowy

 Dane kontaktowe