Agronas Sp. Z o.o.

ul. Żeromskiego 83, 62-600 Koło

Producent mieszanek traw - Kontakt

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z uznanym producentem mieszanek traw i nasion paszowych oraz najwyższej jakości nasion rolniczych, zapraszamy do kontaktu z firmą Agronas. Nasza oferta obejmuje nasiona rolnicze, w tym nasiona paszowe i zboża oraz sadzeniaki ziemniaka. Specjalizujemy się również w produkcji nasion i mieszanek traw oraz ostatnio bardzo poszukiwanych mieszanek poplonowych.

P.P.H. AGRONAS Sp. z o.o.
ul. Żeromskiego 83
62-600 Koło
tel.: +48 63 272 04 03,
fax: +48 63 272 10 00

 

 

Prezes

Łukasz Żurawik

lzurawik@agronas.pl
Sekretariat
Marta Tęgos
 
agronas@agronas.pl
+48 63 272 04 03
Dział Handlowy
Kierownik
Dariusz Malinowski
malinowski@agronas.pl
+48 602 243 016
Specjalista ds. handlowych
Lidia Żurawik
 
lidia@agronas.pl
+48 518 710 516
młodszy specjalista do spraw handlowych
Marta Węcławek
m.weclawek@agronas.pl
+48 606 754 271
Przedstawiciel handlowy rejon działania województwo mazowieckie i podlaskie
Michał Gawroński
 
michal.gawronski@agronas.pl
+48 508 682 503
Przedstawiciel handlowy rejon działania województwo świętokrzyskie, lubelskie, podkarpackie, małopolskie
Bartosz Graczyk
Przedstawiciel handlowy region województwo kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, pomorskie
Sebastian Szczesiak
sebastian.szczesiak@agronas.pl
+48 515 424 111 
Dział Import/Export
Specjalista do spraw import / export
​Renata Jaskuła
rjaskula@agronas.pl
+48 518 710 541
Specjalista do spraw import / export
Piotr Pińkowski
export@agronas.pl
+48 508 682 492
Dział Produkcji
Kierownik
Andrzej Falborski
 
afalborski@agronas.pl
+48 604 621 904
Księgowość i Kadry
Główna księgowa
Renata Fiwek
rfiwek@agronas.pl
+48 608 065 496
Spec.ds.kardrowo-płacowych
Urszula Białecka
kadry@agronas.pl
+48 63 272 04 03
Dział Plantacyjny/Kontraktacyjny
Kierownik
Ewa Paprocka
kontraktacja@agronas.pl
+48 63 272 04 03
Inspektor Plantacyjny
Przemysław Szyburski
przemyslaw.szyburski@agronas.pl
+48 518 710 522
Inspektor Plantacyjny
Dawid Karbowy
dawid.karbowy@agronas.pl
+48 606 756 914

Specjalista ds. kontraktacji
Krzysztof Kęska

k.keska@agronas.pl
+48 63 272 04 03
Laboratorium
Kierownik
Lidia Kurczoba
laboratorium@agronas.pl
+48 63 272 04 03
Magazyn
Kierownik Magazynu
Bogumił Żurawik
magazyn@agronas.pl
+48 606 754 722
Logistyka / Transport
Specjalista ds .transportu i logistyki
Marcin Kukowski

spedycja@agronas.pl
+48 660 793 739

 

 

 

 

 





ekipa

Dział handlowy naszej firmy

Piotr Pińkowski
Piotr Pińkowski Spec.ds. import/export
 Dane kontaktowe
Lidia ?urawik
Sebastian Szczesiak przedstawiciel handlowy
 Dane kontaktowe
Micha� Gawro?ski
Dariusz Malinowski Kierownik działu handlowego
 Dane kontaktowe
Micha� Gawro?ski
Michał Gawroński Przedstawiciel handlowy
 Dane kontaktowe
Micha� Gawro?ski
Marta Węcławek mł. specjalista ds. handlowych
 Dane kontaktowe
Micha� Gawro?ski
Bartosz Graczyk Przedstawiciel handlowy
 Dane kontaktowe