Agronas Sp. Z o.o.

ul. eromskiego 83, 62-600 Koo

Producent mieszanek traw - Kontakt

Jeli s Pastwo zainteresowani wspóprac z uznanym producentem mieszanek traw i nasion paszowych oraz najwyszej jakoci nasion rolniczych, zapraszamy do kontaktu z firm Agronas. Nasza oferta obejmuje nasiona rolnicze, w tym nasiona paszowe i zboa oraz sadzeniaki ziemniaka. Specjalizujemy si równie w produkcji nasion i mieszanek traw oraz ostatnio bardzo poszukiwanych mieszanek poplonowych.

P.P.H. AGRONAS Sp. z o.o.
ul. eromskiego 83
62-600 Koo
tel.: +48 63 272 04 03,
fax: +48 63 272 10 00

 

 

Prezes

ukasz urawik

lzurawik@agronas.pl
Sekretariat
Marta Tgos
 
agronas@agronas.pl
+48 63 272 04 03
Dzia Handlowy
Kierownik
Dariusz Malinowski
malinowski@agronas.pl
+48 602 243 016
Specjalista ds. handlowych
Lidia urawik
 
lidia@agronas.pl
+48 518 710 516
modszy specjalista do spraw handlowych
Marta Wcawek
m.weclawek@agronas.pl
+48 606 754 271
Przedstawiciel handlowy rejon dziaania województwo mazowieckie i podlaskie
Micha Gawroski
 
michal.gawronski@agronas.pl
+48 508 682 503
Przedstawiciel handlowy rejon dziaania województwo witokrzyskie, lubelskie, podkarpackie, maopolskie
Bartosz Graczyk
Przedstawiciel handlowy region województwo kujawsko-pomorskie, warmisko-mazurskie, pomorskie
Sebastian Szczesiak
sebastian.szczesiak@agronas.pl
+48 515 424 111 
Dzia Import/Export
Specjalista do spraw import / export
​Oksana Szkup 
oksana.sz@agronas.pl
+48 515 424 061
Specjalista do spraw import / export
Piotr Pikowski
export@agronas.pl
+48 508 682 492
Dzia Produkcji
Kierownik
Andrzej Falborski
 
afalborski@agronas.pl
+48 604 621 904

Modszy specjalista ds. Produkcji
Marcin Wosiak

Marcin.wosiak@agronas.pl
+48 63 272 04 03
Ksigowo i Kadry
Gówna ksigowa
Renata Fiwek
rfiwek@agronas.pl
Ksigowa
Agnieszka Pasik
a.pasik@agronas.pl
+48 63 272 04 03
Spec.ds.kardrowo-pacowych
Urszula Biaecka
kadry@agronas.pl
+48 63 272 04 03
Dzia Plantacyjny/Kontraktacyjny
Kierownik
Ewa Paprocka
kontraktacja@agronas.pl
+48 63 272 04 03
Inspektor Plantacyjny
Przemysaw Szyburski
przemyslaw.szyburski@agronas.pl
+48 518 710 522
Inspektor Plantacyjny
Dominik Sczkowski 
d.seczkowski@agronas.pl
+48 606 756 914
Specjalista ds. kontraktacji
Krzysztof Kska
k.keska@agronas.pl
+48 63 272 04 03
M.specjalista ds. plantacyjnych
Danuta Wargacka
danuta.wargacka@agronas.pl
+48 515 424 049
Laboratorium
Kierownik
Lidia Kurczoba
laboratorium@agronas.pl
+48 63 272 04 03
Magazyn
Kierownik Magazynu  Koo
Bogumi urawik
magazyn@agronas.pl
+48 606 754 722
Kierownik Magazynu Grabów
Grzegorz Nowak
gnowak@agronas.pl
+48 
666 893 294
Logistyka / Transport
Specjalista ds .transportu i logistyki
Marcin Kukowski
spedycja@agronas.pl
+48 660 793 739

 

 

 

 

 





ekipa

Dział handlowy naszej firmy

Piotr Pikowski
Piotr Pikowski Spec.ds. import/export
 Dane kontaktowe
Lidia ?urawik
Sebastian Szczesiak przedstawiciel handlowy
 Dane kontaktowe
Micha Gawroski
Dariusz Malinowski Kierownik dziau handlowego
 Dane kontaktowe
Micha� Gawro?ski
Micha Gawroski Przedstawiciel handlowy
 Dane kontaktowe
Micha� Gawro?ski
Marta Wcawek m. specjalista ds. handlowych
 Dane kontaktowe
Micha� Gawro?ski
Bartosz Graczyk Przedstawiciel handlowy
 Dane kontaktowe