Agronas Sp. Z o.o.

ul. Żeromskiego 83, 62-600 Koło

(+48) 63 272 04 03

agronas@agronas.pl

Producent nasion paszowych – Informacje o nas

 

Początek działalności przedsiębiorstwa Agronos datuje się na 1993 roku. Nasza historia sięga jednak znacznie dalej w przeszłość. Kontynuujemy tradycje Państwowego Przedsiębiorstwa Nasiennego "Centrala Nasienna" w Kole, z którego, w wyniku przekształceń, powstała nasza firma.

fairplay

Jesteśmy producentem mieszanek paszowych i nasion rolniczych oferujemy też najwyższej jakości nasiona i mieszanki traw. Nasze usługi świadczmy w sposób kompleksowy, obejmują one sprzedaż produktów przeznaczonych dla rolnictwa i przemysłu oraz profesjonalny transport towarów. Nasze przedsiębiorstwo działa w skali międzynarodowej, dlatego zajmujemy się także eksportem i  importem nasion traw i nasion paszowych.

Jesteśmy cenionym partnerem w zakresie produkcji i handlu materiałem siewnym odmian roślin rolniczych – oferujemy nasiona roślin okopowych i oleiste. Nasza spółka wyróżnia się stabilnością, profesjonalizmem oraz nowoczesnym zapleczem technologicznym. W najbliższych latach planujemy dalsze zwiększenie i udoskonalanie produkcji nasiennej.

certyfikaty

Nasiona rolnicze i paszowe oraz innego rodzaju materiał siewny oferowany przez firmę Agronas spełnią najwyższe parametry jakości obowiązujące w Unii Europejskiej. Podchodząc z profesjonalizmem i odpowiedzialnością do naszej pracy, zyskujemy zaufanie obecnych i przyszłych Klientów.

gmo

Jesteśmy zdania, że rozwój rolnictwa w oparciu o normy UE będzie skutkować wzrostem znaczenia branży nasiennej.

siedziba agronas

ekipa

Dział handlowy naszej firmy

Sylwia Rybińska

Renata Jaskuła

Spec.ds. import / export

 Dane kontaktowe
Lidia Żurawik

Lidia Żurawik

mł.specjalista ds. handlowych

 Dane kontaktowe
Dariusz Malinowski

Dariusz Malinowski

Kierownik działu handlowego

 Dane kontaktowe
Michał Gawroński

Michał Gawroński

Przedstawiciel handlowy

 Dane kontaktowe
Michał Gawroński

Marta Węcławek

mł. specjalista ds. handlowych

 Dane kontaktowe
Michał Gawroński

Bartosz Graczyk

Przedstawiciel handlowy

 Dane kontaktowe