Agronas Sp. Z o.o.

ul. Żeromskiego 83, 62-600 Koło

(+48) 63 272 04 03

agronas@agronas.pl

Producent nasion paszowych – Informacje o nas

 

Początek działalności przedsiębiorstwa Agronos datuje się na 1993 roku. Nasza historia sięga jednak znacznie dalej w przeszłość. Kontynuujemy tradycje Państwowego Przedsiębiorstwa Nasiennego "Centrala Nasienna" w Kole, z którego, w wyniku przekształceń, powstała nasza firma.

fairplay

Jesteśmy producentem mieszanek paszowych i nasion rolniczych oferujemy też najwyższej jakości nasiona i mieszanki traw. Nasze usługi świadczmy w sposób kompleksowy, obejmują one sprzedaż produktów przeznaczonych dla rolnictwa i przemysłu oraz profesjonalny transport towarów. Nasze przedsiębiorstwo działa w skali międzynarodowej, dlatego zajmujemy się także eksportem i  importem nasion traw i nasion paszowych.

Jesteśmy cenionym partnerem w zakresie produkcji i handlu materiałem siewnym odmian roślin rolniczych – oferujemy nasiona roślin okopowych i oleiste. Nasza spółka wyróżnia się stabilnością, profesjonalizmem oraz nowoczesnym zapleczem technologicznym. W najbliższych latach planujemy dalsze zwiększenie i udoskonalanie produkcji nasiennej.

certyfikaty

Nasiona rolnicze i paszowe oraz innego rodzaju materiał siewny oferowany przez firmę Agronas spełnią najwyższe parametry jakości obowiązujące w Unii Europejskiej. Podchodząc z profesjonalizmem i odpowiedzialnością do naszej pracy, zyskujemy zaufanie obecnych i przyszłych Klientów.

gmo

Jesteśmy zdania, że rozwój rolnictwa w oparciu o normy UE będzie skutkować wzrostem znaczenia branży nasiennej.

siedziba agronas

ekipa

Dział handlowy naszej firmy

Sylwia Rybińska

Joanna Jasińska

Spec.ds. import/export

 Dane kontaktowe
Lidia ?urawik

Lidia Żurawik

mł.specjalista ds. handlowych

 Dane kontaktowe
Micha� Gawro?ski

Dariusz Malinowski

Kierownik działu handlowego

 Dane kontaktowe
Micha� Gawro?ski

Michał Gawroński

Przedstawiciel handlowy

 Dane kontaktowe
Micha� Gawro?ski

Marta Węcławek

mł. specjalista ds. handlowych

 Dane kontaktowe
Micha� Gawro?ski

Bartosz Graczyk

Przedstawiciel handlowy

 Dane kontaktowe