Agronas Sp. Z o.o.

ul. Żeromskiego 83, 62-600 Koło

(+48) 63 272 04 03

agronas@agronas.pl

Producent nasion traw - Współpraca

Jesteśmy producentem nasion traw i materiału siewnego z bogatym doświadczeniem. W ciągu wielu lat pracy wypracowaliśmy wysokie standardy standardy obsługi. Oferujemy współpracę opartą na partnerskich zasadach i wzajemnym wspieraniu się w osiąganiu celów, którymi jest ulepszanie technologii produkcji oraz zwiększenie wymiany handlowej.

Dzięki naszej staranności, sumienności oraz dbałości o detale w zakresie produkcji materiału siewnego nawiązaliśmy kontakty handlowe w Polsce, Europie i na świecie (Niemcy, Ukraina, Węgry, Czechy, Słowacja, Włochy, Francja, Belgia, Holandia, Dania, Australia, Nowa Zelandia, Kanada, USA). Wierzymy też, że bazujące na wieloletniej współpracy zaufanie i wymiana doświadczeń przyczynią się do udoskonalenia naszej działalności oraz ograniczenia ryzyka przyrodniczego i ekonomicznego w branży nasiennej.

Firma Agronas to zaufany producent mieszanek traw oraz nasion rolniczych. W naszej pracy kierujemy się dewizą "każdy partner jest tak samo ważny", dlatego jesteśmy pewni, że będziemy idealnym partnerem również dla przyszłych kontrahentów.

Współpracujemy z takimi firmami jak: TARGET, SUMIN, FLORALAND, GREEN&JOY, KEMIPLAST, POLISH GARDEN, SOWUL&SOWUL, AGRILAND, PSN, Agrosimex , Ekodarpol , Ciech , Victus-Emak , DCO i innymi uznanymi hurtowniami i centrami ogrodniczymi

ekipa

Dział handlowy naszej firmy

Sylwia Rybińska

Renata Jaskuła

Spec.ds. import / export

 Dane kontaktowe
Lidia Żurawik

Lidia Żurawik

mł.specjalista ds. handlowych

 Dane kontaktowe
Dariusz Malinowski

Dariusz Malinowski

Kierownik działu handlowego

 Dane kontaktowe
Michał Gawroński

Michał Gawroński

Przedstawiciel handlowy

 Dane kontaktowe
Michał Gawroński

Marta Węcławek

mł. specjalista ds. handlowych

 Dane kontaktowe
Michał Gawroński

Bartosz Graczyk

Przedstawiciel handlowy

 Dane kontaktowe