Agronas Sp. Z o.o.

ul. Żeromskiego 83, 62-600 Koło

Producent nasion traw - Współpraca

Jesteśmy producentem nasion traw i materiału siewnego z bogatym doświadczeniem. W ciągu wielu lat pracy wypracowaliśmy wysokie standardy standardy obsługi. Oferujemy współpracę opartą na partnerskich zasadach i wzajemnym wspieraniu się w osiąganiu celów, którymi jest ulepszanie technologii produkcji oraz zwiększenie wymiany handlowej.

Dzięki naszej staranności, sumienności oraz dbałości o detale w zakresie produkcji materiału siewnego nawiązaliśmy kontakty handlowe w Polsce, Europie i na świecie (Niemcy, Ukraina, Węgry, Czechy, Słowacja, Włochy, Francja, Belgia, Holandia, Dania, Australia, Nowa Zelandia, Kanada, USA). Wierzymy też, że bazujące na wieloletniej współpracy zaufanie i wymiana doświadczeń przyczynią się do udoskonalenia naszej działalności oraz ograniczenia ryzyka przyrodniczego i ekonomicznego w branży nasiennej.

Firma Agronas to zaufany producent mieszanek traw oraz nasion rolniczych. W naszej pracy kierujemy się dewizą "każdy partner jest tak samo ważny", dlatego jesteśmy pewni, że będziemy idealnym partnerem również dla przyszłych kontrahentów.

Współpracujemy z takimi firmami jak: TARGET, SUMIN, FLORALAND, GREEN&JOY, KEMIPLAST, POLISH GARDEN, SOWUL&SOWUL, AGRILAND, PSN, Agrosimex , Ekodarpol , Ciech , Victus-Emak , DCO i innymi uznanymi hurtowniami i centrami ogrodniczymi

ekipa

Dział handlowy naszej firmy

Piotr Pińkowski
Piotr Pińkowski Spec.ds. import/export
 Dane kontaktowe
Lidia ?urawik
Sebastian Szczesiak przedstawiciel handlowy
 Dane kontaktowe
Michał Gawroński
Dariusz Malinowski Kierownik działu handlowego
 Dane kontaktowe
Micha� Gawro?ski
Michał Gawroński Przedstawiciel handlowy
 Dane kontaktowe
Micha� Gawro?ski
Marta Węcławek mł. specjalista ds. handlowych
 Dane kontaktowe
Micha� Gawro?ski
Bartosz Graczyk Przedstawiciel handlowy
 Dane kontaktowe