Agronas Sp. Z o.o.

ul. Żeromskiego 83, 62-600 Koło

Mieszanka A1 B

Od lat zajmujemy się komponowaniem wysokiej jakości mieszanek służących do obsiewania poboczy dróg oraz autostrad, rowów melioracyjnych, pasów rozdziału dróg i terenów szczególnie narażonych na erozję, czyli wysypisk, skarp i pozostałych obszarów poinwestycyjnych i przemysłowych. Mieszanka A1-B została stworzona w odpowiedzi na dużą niejednorodność gleb na tych terenach. W związku z tym, że właściwości fizyko-chemiczne gleby są trudne do precyzyjnego ustalenia, wyselekcjonowaliśmy takie gatunki traw, które posiadają niewielkie wymagania glebowe, odporność na mroźne zimy i suszę.

Mieszanka A1-B, służąca między innymi do obsiewu dróg i autostrad, wykazuje dużą tolerancję na zakwaszenie gleby i koncentrację metali ciężkich. W składzie produktu znalazły się również gatunki, które wyróżniają się bardzo szybkim tempem wzrostu i posiadają dobrze rozwinięty system korzeniowy, który jest w stanie wytworzyć zwartą i silną darń zapobiegającą erodowaniu gleby.

Oferowane przez nas mieszanki mogą być zastosowane w różnych nowoczesnych technologiach siewu (siew czysty, hydroobsiew). Na specjalne życzenie Klienta możemy dostarczyć szczegółową dokumentację zamawianego produktu. Mieszanka dostępna w opakowaniach o różnej wielkości – istnieje możliwość spersonalizowania zakupu.

Opakowania:

5 kg / 10 kg / 20 kg   w/g potrzeb klienta

Norma wysiewu:
250-300 kg
ekipa

Dział handlowy naszej firmy

Piotr Pińkowski
Piotr Pińkowski Spec.ds. import/export
 Dane kontaktowe
Lidia ?urawik
Sebastian Szczesiak przedstawiciel handlowy
 Dane kontaktowe
Michał Gawroński
Dariusz Malinowski Kierownik działu handlowego
 Dane kontaktowe
Micha� Gawro?ski
Michał Gawroński Przedstawiciel handlowy
 Dane kontaktowe
Micha� Gawro?ski
Marta Węcławek mł. specjalista ds. handlowych
 Dane kontaktowe
Micha� Gawro?ski
Bartosz Graczyk Przedstawiciel handlowy
 Dane kontaktowe