Agronas Sp. Z o.o.

ul. Żeromskiego 83, 62-600 Koło

Mieszanka A2 II

Mieszanka A2-II to produkt dedykowany drogowcom, wykorzystywany do rekultywacji otoczenia autostrad, węzłów komunikacyjnych i podobnych obiektów. Świetnie sprawdza się do skutecznego i szybkiego obsiewania poboczy, skarp drogowych, pasów rozdzielających jezdnie. Można ją wykorzystać również do zazielenia rowów biegnących wzdłuż dróg.

Komponowane przez nasz zespół mieszanki do rekultywacji dróg charakteryzują się ogromną jakością. Na etapie selekcji i produkcji kierowaliśmy się przede wszystkim specjalistyczną znajomością gatunków traw. Wykorzystaliśmy również nasze wieloletnie doświadczeni w branży rolniczej i ogrodowej, dlatego nasi Klienci mają pewność, że kupowane mieszanki A2-II składają się z traw o dużej trwałości, tworzących silną oraz zwartą darń.

Oferowana mieszanka składa się z elementów odpornych na zniszczenie. Trawy świetnie znoszą okresy suszy i mroźne zimy. Używamy wyłącznie składników wytrzymujących zmienne warunki pogodowe. Mieszanka A2-II składa się z roślin tolerujących wysoką koncentrację metali ciężkich i zakwaszenie gleby. Świetnie dobrane składniki umożliwiają zazielenienie wymagających obszarów, które są narażone na działanie szkodliwych substancji.

Opakowania:

5 kg / 10 kg / 20 kg   w/g potrzeb klienta

Norma wysiewu:
250-300 kg
ekipa

Dział handlowy naszej firmy

Piotr Pińkowski
Piotr Pińkowski Spec.ds. import/export
 Dane kontaktowe
Lidia ?urawik
Sebastian Szczesiak przedstawiciel handlowy
 Dane kontaktowe
Michał Gawroński
Dariusz Malinowski Kierownik działu handlowego
 Dane kontaktowe
Micha� Gawro?ski
Michał Gawroński Przedstawiciel handlowy
 Dane kontaktowe
Micha� Gawro?ski
Marta Węcławek mł. specjalista ds. handlowych
 Dane kontaktowe
Micha� Gawro?ski
Bartosz Graczyk Przedstawiciel handlowy
 Dane kontaktowe