Agronas Sp. Z o.o.

ul. Żeromskiego 83, 62-600 Koło

Mieszanka A1 A

Wszystkim drogowcom polecamy mieszankę A1-A, która jest przeznaczona do terenów drogowych i pozostałych obszarów, do których należą: pobocza dróg, pasy zieleni przydrożnej, rowy przydrożne. Mieszanka może być wykorzystana również do rekultywacji terenów budowlanych, takich jak skarpy, wysypiska, hałdy, zbocza i pozostałe miejsca, które cechują się gruntami słabymi z tendencją do przesuszania. Starannie wyselekcjonowane mieszanki mogą zabezpieczyć takie obszary przed wywiewaniem i wymywaniem.

Dzięki specjalistycznej wiedzy stworzyliśmy wysokojakościową mieszankę składającą się z traw świetnie radzących sobie w dynamicznie zmieniających się warunkach glebowo-środowiskowych, jakie panują w bliskim sąsiedztwie autostrad i pozostałych węzłów komunikacyjnych. Skomponowaliśmy mieszankę wykazującą doskonałą odporność na obecność metali ciężkich, zasolenie gleby, suszę i ostre zimy.

W naszych mieszankach zastosowaliśmy gatunki traw, które decydują o bardzo szybkim pojawieniu się zieleni na obsiewanym obszarze. Dzięki znajomości poszczególnych roślin skomponowaliśmy skład pozwalający uzyskać ekspansywną i dynamicznie rozwijającą się murawę, świetnie nadającą się do obsiewu rowów melioracyjnych i przydrożnych.

Opakowania:

5 kg / 10 kg / 20 kg   w/g potrzeb klienta

Norma wysiewu:
250-300 kg
ekipa

Dział handlowy naszej firmy

Piotr Pińkowski
Piotr Pińkowski Spec.ds. import/export
 Dane kontaktowe
Lidia ?urawik
Sebastian Szczesiak przedstawiciel handlowy
 Dane kontaktowe
Michał Gawroński
Dariusz Malinowski Kierownik działu handlowego
 Dane kontaktowe
Micha� Gawro?ski
Michał Gawroński Przedstawiciel handlowy
 Dane kontaktowe
Micha� Gawro?ski
Marta Węcławek mł. specjalista ds. handlowych
 Dane kontaktowe
Micha� Gawro?ski
Bartosz Graczyk Przedstawiciel handlowy
 Dane kontaktowe