Agronas Sp. Z o.o.

ul. Żeromskiego 83, 62-600 Koło

Zakończone postępowanie ofertowe

Dodano: 2016-08-12

W związku z postępowaniem ofertowym realizowanym przez Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe AGRONAS Sp. z o.o. z siedzibą w Kole przy ul. Żeromskiego 83, 62-600 Koło informuje , że w postępowaniu o udzielenie zamówienia na wykonanie pionowej maszyny pakującej w torby typu Doypacformowane z płaskiej taśmy foliowej do współpracy z dozownikiem wagowym realizowanego w ramach projektu ,, Rozbudowa technologiczna Przedsiębiorstwa Produkcyjno - Handlowego ,, AGRONAS ‘’ spółka z ograniczoną odpowiedzialnością mająca na celu usprawnienie procesu produkcyjnego poprzez realizację inwestycji ‘’ wybrana została oferta firmy RADPAK Fabryka Maszyn Pakujących Sp. z o.o. ul. Okrężna 2 87-800 Włocławek z ceną 420.000,00 zł netto ( 516.600,00 zł brutto ) .

 

 


zdjęcie kategorii

W związku z postępowaniem ofertowym realizowanym przez Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe AGRONAS Sp. z o.o. z siedzibą w Kole przy ul. Żeromskiego 83, 62-600 Koło informuje , że w postępowaniu o udzielenie zamówienia na wykonanie maszyny do automatycznego formowania kartonów wraz z systemem grupowania i zaklejarką do kartonów realizowanego w ramach projektu ,, Rozbudowa technologiczna Przedsiębiorstwa Produkcyjno - Handlowego ,, AGRONAS ‘’ spółka z ograniczoną odpowiedzialnością mająca na celu usprawnienie procesu produkcyjnego poprzez realizację inwestycji ‘’ wybrana została oferta firmy RADPAK Fabryka Maszyn Pakujących Sp. z o.o. ul. Okrężna 2 87-800 Włocławek z ceną 460.000,00 zł netto ( 565.800,00 zł brutto ) .

 

 

W związku z postępowaniem ofertowym realizowanym przez Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe AGRONAS Sp. z o.o. z siedzibą w Kole przy ul. Żeromskiego 83, 62-600 Koło informuje , że w postępowaniu o udzielenie zamówienia na wykonanie linii do dozowania i pakowania nasion traw w kartoniki wraz z systemem pakowania zbiorczego w folię termokurczliwą realizowanego w ramach projektu ,, Rozbudowa technologiczna Przedsiębiorstwa Produkcyjno - Handlowego ,, AGRONAS ‘’ spółka z ograniczoną odpowiedzialnością mająca na celu usprawnienie procesu produkcyjnego poprzez realizację inwestycji ‘’ wybrana została oferta firmy RADPAK Fabryka Maszyn Pakujących Sp. z o.o. ul. Okrężna 2 87-800 Włocławek z ceną 720.000,00 zł netto ( 885.600,00 zł brutto ) .

 

 

 

ekipa

Dział handlowy naszej firmy

Piotr Pińkowski
Piotr Pińkowski Spec.ds. import/export
 Dane kontaktowe
Lidia ?urawik
Sebastian Szczesiak przedstawiciel handlowy
 Dane kontaktowe
Micha� Gawro?ski
Dariusz Malinowski Kierownik działu handlowego
 Dane kontaktowe
Micha� Gawro?ski
Michał Gawroński Przedstawiciel handlowy
 Dane kontaktowe
Micha� Gawro?ski
Marta Węcławek mł. specjalista ds. handlowych
 Dane kontaktowe
Micha� Gawro?ski
Bartosz Graczyk Przedstawiciel handlowy
 Dane kontaktowe